«Велике будівництво». Триває капремонт садочка «Малятко» на Київщині
image
28 Липня 2021, 15:13
Поділитися:

В с. Студеники Київської області триває капітальний ремонт дитячого садочка «Малятко» в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Об‘єкт фінансується з обласного та місцевого бюджетів, загальна вартість робіт складає 5,8 млн. грн.

«Ремонт дитячого садка «Малятко» є важливим для Студениківської громади. Його відвідують не лише місцеві діти, також здійснюється підвіз вихованців з с. Семенівка, в якому немає власного дошкільного закладу. Понад сто дітей в результаті ремонту зможуть перебувати в покращених умовах. Громада, в свою, чергу завдяки роботам з термомодернізації закладу отримає економію бюджетних коштів та енергоресурсів», – зазначив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Заклад дошкільної освіти «Малятко» являє собою двоповерхову будівлю, яка була побудована у 1980 році, загальною площею 1430,7 м2. Кількість дітей у ЗДО становить близько 100 осіб, кількість персоналу 20 осіб.

На даному об’єкті будуть утеплені фасади, замінені та утеплені покрівля та горище, замінені вікна та двері, утеплено цоколь, також буде облаштовано ганки та козирки.
Впровадження заходів з енергозбереження дасть економію споживання енергетичних ресурсів майже 59%, як результат буде отримано економію бюджетних коштів у розмірі 30%.
Роботи по дошкільному навчальному закладу планується завершити протягом 2021 року.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА