“Велике будівництво” на Київщині: у Вишгороді незабаром відкриють дитячий садок на 246 місць
image
22 Травня 2020, 18:15
Поділитися:

22 мая 2020 г. 18:05

Новий дитячий садок на 246 місць відкриють у м. Вишгород Київської області до кінця 2020 року. Будівництво дошкільного дитячого навчального закладу по вул. Дніпровській, 9-а здійснюється в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про це KV стало відомо із повідомлення Київської облдержадміністрації (КОДА).

Реалізацію проєкту “Реконструкція дошкільного навчального закладу “Чебурашка” було розпочато у вересні 2017 року. Його вартість становить 24,3 млн грн.

У 2017-2019 роках фактично профінансовано з обласного та місцевого бюджету та виконано робіт на суму 18,7 млн грн.Кошти на добудову навчального закладу у 2020 році передбачено з обласного бюджету у сумі 1,9 млн грн, а решту коштів – 3,3 млн грн з міського бюджету м. Вишгород.

Станом на 22 травня будівельна готовність об’єкту становить 90%.

“Виховання та освіта дітей – безцінний вклад у наше з вами майбутнє, у майбутнє нашої держави. Тому ми прикладаємо максимум зусиль аби наші діти зростали здоровими, навчалися у комфортних умовах, повноцінно та всесторонньо розвивалися, – наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін. – Завдяки проєкту Президента України “Велике будівництво” на Київщині незабаром з’явиться ще один сучасний садочок для 246 дітей. Робота триває”.

Читайте:Василь Володін надав актуальну інформацію про обсервацію і карантин в лікарнях Київщини

Фото: КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА