Василь Володін розповів про розвиток освіти та спорту на Київщині в 2020 році

image
28 Грудня 2020, 19:25
Поділитися:

Василь Володін повідомив про результати роботи з розвитку освітньої та спортивної сфер Київщини в 2020 році.

Першочергово він наголосив на тому, що вдосконалення освітньої мережі в області має системний і комплексний характер.

«Ми продовжуємо розгалужувати мережу навчальних закладів. Наприклад, упродовж року створили 2 845 нових місць для дітей у садочках, а також відкрили 10 опорних шкіл. Тепер їх стало 57 і у них навчаються 25 тис. учнів», – деталізував очільник області.

Також він зупинився на розвитку інклюзивної сфери. Відтак кількість закладів, де навчаються діти з інвалідністю, збільшили до 560. Тобто за рік відповідні умови створили в 92 школах і 26 дитсадках регіону. При цьому інклюзивних центрів стало 44. А ресурсних кімнат – 153.

Василь Володін додав, що велику увагу також приділяють і якості харчування дітей у навчальних закладах області. Відтак 80 млн грн спрямували на ремонти шкільних харчоблоків, а ще майже 62 млн грн – на закупівлю нового обладнання для них.

Паралельно для шкіл придбали 82 комплекти нових меблів, 132 комплекти комп’ютерного обладнання та 165 комплектів для навчальних кабінетів природничо-математичного циклу.

Загалом на розвиток матеріально-технічної бази закладів освіти Київщини виділили 320 млн грн. Практично третина з цієї суми – кошти обласного бюджету.

Окрім цього, у 2020 році на розширення шкільного автобусного парку було спрямовано майже 66 млн грн. За ці гроші для громад Київщини закупили 35 нових автобусів.

Аналогічно посилена робота проводилась і з розвитку спортивної сфери області.

Голова облдержадміністрації зазначив, що на базі опорних шкіл цьогоріч з’явились 46 спортивних workout-майданчиків із вуличними тренажерами.

Окрім цього, районам передали комплекти спортивного обладнання для облаштування 22 майданчиків, із яких уже відкрили сім футбольних і 11 мультифункціональних.

«Робимо все для того, щоб наші діти мали всі умови для повноцінного спортивного розвитку та продовжували гідно представляти Київщину на змаганнях різних рівнів. Наприклад, у минулому році наші спортсмени здобули 1290 медалей на всеукраїнських і світових чемпіонатах. Із  них 501 медаль – золота. При цьому за результатами рейтингу з літніх олімпійських видів спорту Київщина посідає п’яте місце, а з неолімпійських – третє. Пишаємося нашими чемпіонами. А кращим спортсменам і їх тренерам призначили стипендії», – наголосив Василь Володін.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація