Василь Володін поділився з лідерами обласної ради дітей Київщини принципами ефективної роботи
image
2 Червня 2021, 19:31
Поділитися:

Сьогодні, 2 червня, голова облдержадміністрації Василь Володін зустрівся з лідерами обласної ради дітей Київщини. Очільник регіону відповів на запитання дітей та поспілкувався з ними на різноманітні теми, у тому числі про лідерство та принципи ефективної роботи.

«Знаю, що бути лідером у першу чергу – вміти брати відповідальність не тільки за себе, а й за інших. Вміти вести за собою, надихати та змінювати все навколо себе на краще. Так, це не легко, але я вже бачу, що їм це вдається. І це дуже важливо, адже ці діти – майбутнє нашої держави. Уже буквально через кілька років вони долучаться до розбудови й перетворення нашої держави на демократичну та європейську країну. Переконаний, що все в них вдасться успішно, адже вони вже зараз чітко знають, чого хочуть досягнути від життя», – прокоментував Василь Володін.

Важливо:
▪️на сьогодні на Київщині функціонує 69 органів учнівського самоврядування;
▪️їх загальну координацію здійснює обласна рада дітей Київщини, до якої входить 140 учасників;
▪️упродовж навчального року в області також працювала Школа лідерів учнівського самоврядування. Діти, які були залучені до її роботи, мали можливість вдосконалити власні базові лідерські якості та навчитись додатковим ефективним інструментам соціальної активності та громадянської компетентності.

Нагадаємо: у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Київщині продовжують покращувати умови в освітніх закладах. Відтак минулого року в регіоні збудували й реконструювали сім шкіл. Цьогоріч роботи тривають на п’яти об’єктах.

Повідомляє пресслужба Київської ОДАДжерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА