Васильківські "Джури" зустрілись з мамою полеглого "Привида Києва"
![Васильківські "Джури" зустрілись з мамою полеглого "Привида Києва" Васильківські "Джури" зустрілись з мамою полеглого "Привида Києва"](https://obukhiv.info/site/assets/files/93084/442476205_1021556606478269_7625318020377784632_n.1200x0.webp?2st3fc)
Учні з цікавістю очікували на зустріч, адже вони є учасниками Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і створили особливий курінь імені льотчика «Джуса».
Про це повідомляють на сторінці Бригади тактичної авіації м. Васильків.
Зустріч відбулася в теплій атмосфері спогадів мами про дитячі роки свого сина-льотчика. Вона розповіла, як він мріяв літати та захищати Україну в небі, про його нелегкий, але цікавий, шлях у військову авіацію, – йдеться в повідомленні.
На згадку про зустріч, всі учасники отримали від Лілії Авер’янової іменні футболки із зображенням «Привид Києва».
Ім’я Андрія Пільщикова назавжди залишиться в пам’яті юних джур, як символ патріотизму, незламності і любові до Батьківщини. Джури дали клятву бути гідними Героя, – наголосили військові.
На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Андрій Пільщиков у складі 40-ї бригади тактичної авіації він обороняв небо столиці.
Саме йому належить ідея колективного образу “Привида Києва” – у відповідь на заяви російських сил про нібито знищення української авіації у перші дні.
Льотчик зробив великий внесок у розбудову ПС ЗС України. Неодноразово входив до офіційних делегацій на міжвідомчих груп, що лобіювали надання Україні сучасних багатофункціональних винищувачів та іншого сучасного озброєння в інтересах не тільки Повітряних сил, а й інших родів/видів військ.
Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3
-
Мати загиблого «Привида Києва» стала військовою капеланкою
-
Побратими пілота «Джуса» зустрілися з юнаками, які мріють стати льотчиками
-
Стало відомо, хто з льотчиків із Обухівщини брав участь у битві за Київ
-
Посмертну нагороду льотчика Джуса з Васильківської бригади вручили рідним пілота
-
"Привид Києва", котрий врятував літаки і людей в перший день вторгнення
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)