ВАКС оголосив вирок колишньому керівнику “Укртелефільму”

image
19 Жовтня 2023, 12:26
Поділитися:

19 жовтня 2023 г. 12:26

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду (ВАКС) 18 жовтня голосила вирок, яким колишнього керівника державного підприємства (ДП) “Укртелефільм” та директора приватного підприємства визнано винуватими у продажі майнових прав на нерухомість ДП. Суму збитків встановлено у понад 67,73 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з повідомленням, за вироком суду екскерівника “Укртелефільму” визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 та ч. 2 ст. 364 КК України. Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки. Також він має сплатити штраф у розмірі 17 тис. гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Директора підприємства визнано винуватим за ч. 4 ст. 358, ч. 5 ст. 27, ч .2 ст. 364, ч. 3 ст. 209 КК України. За вироком суду йому призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 3 роки зі штрафом у розмірі 17 тис. гривень та конфіскацією половини належного йому на праві власності майна.

Вирок суду може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

У повідомленні не вказують прізвищ засуджених, та за інформацією “Слово і діло”, йдеться зокрема, про колишнього керівника державного підприємства (ДП) “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм” Віктора Підлісного.

Нагадаємо, у лютому 2019 року було повідомлено про підозру колишньому керівнику ДП “Укртелефільм” та іншим особам, які на підставі підроблених документів продали майнові права на нерухомість державного підприємства, завдавши понад 68,72 млн. гривень збитків. У квітні 2019 року НАБУ повідомило про завершення слідства. За версією слідства, колишній керівник “Укртелефільму” у змові з приватними особами відчужив на користь приватної компанії майнові права на 62 об’єкти нерухомості (квартири, нежитлові приміщення, паркомісця) у Києві. Дії вчинено з численними порушеннями процедури відчуження державного майна, зокрема, без погодження їх із органом управління — Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Читайте: НАБУ заявляє про завершення розслідування фактів завдання майже 70 млн гривень збитків держпідприємству “Укртелефільм”

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона