В управління АРМА передано столичний ТРЦ, що належить наближеним до керівництва рф особам

image
9 Серпня 2022, 15:25
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 15:24

До управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано арештовані корпоративні права товариств кінцевими бенефіціарними власниками яких є громадяни рф з близького оточення очільника країни-агресора. Зокрема, йдеться про один з найбільших ТРЦ в столиці, загалом сума арештованих активів становить понад 350 млн гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Офісу генерального прокурора.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно повідомлення, правоохоронці отримали відомості, які можуть свідчити про те, що грошові кошти, отримані від діяльності торговельно-розважального центру, перераховувалися по ланцюгу фінансових операцій в адресу громадян рф. У подальшому кошти використовували у тому числі для функціонування патронних заводів та забезпечення боєприпасами військових рф на території України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Таким чином, встановлено, що вказані товариства безпосередньо сприяють військовій агресії проти України, беручи участь у фінансуванні виробництва та постачанні боєприпасів для збройних сил країни-агресора”, – повідомили в генпрокуратурі.

Правоохоронці не уточнили назву столичного ТРЦ, водночас, за даними джерела РБК-Україна мова йде про торговельно-розважальний центр “Ocean Plaza”.

Нагадаємо, столичний ТРЦ Ocean Plaza досі фактично належить другу президента рф володимиру путіна, російському олігарху Аркадію Ротенбергу, який перебуває під санкціями Великобританії, Євросоюзу, США та України. Співвласником ТРЦ та партнером друга путіна залишається впливовий український підприємець з політичним минулим Василь Хмельницький.

Читайте: Василь Хмельницький досі є партнером російського олігарха Аркадія Ротенберга в київському ТРЦ Ocean Plaza

Фото: РБК-Україна

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона