В унікальному музеї біля Ржищева можна побачити аборигенних коней і корів

image
30 Квітня 2024, 18:38
Поділитися:


Джерело: Щербаті Цуглі

Однією з мрій людства є потрапити в машину часу, щоб побачити як воно все було. Саме тому ми пам’ятаємо історію, зберігаємо архітектуру, збираємо старі речі в музеї. І от саме тому ми збираємо старих мешканців фауни України – аборигенних коней та корів. Ці тварини практично зникли, а тому шанс їх побачити в природному середовищі це рідкісна пропозиція.

Запрошуємо Вас у нашу “машину часу”, – розповіли на ранчо.

Тут Ви почуєте історію тварин з якими наші предки з часів Русі жили пліч о пліч і створили ландшафти, які ми зараз впізнаємо в творах класиків,які є візитівкою України і які, на жаль, зникають.

Крім того:

 • Разом з нашими історичними тваринами ми намагаємось відродити ці ландшафти, відновити пасовищну систему минулого.
 • Ми з радістю розповімо вам про історію цих тварин, наших предків і взаємодію з цими тваринами, їх вплив на екосистему. Ви маєте змогу пірнути в історію як “на словах” так і “наживо” побачивши, погодувавши та доторкнувшись до цих тварин.
 • Ви взнаєте як коні шукають джерела,чому в корови шершавий язик і як це впливає на пасовища і травостої, чому м’язи давніх корів більше схожі на лося ніж на сучасну корову. Що таке характер коня і хто його сформував.
 • Ще в нас є чудова піч, де можна робити кулінарні шедеври – від хліба і пирогів, до запеченої по стародавніх рецептах риби.

В унікальному музеї біля Ржищева можна побачити аборигенних коней і корів

Ну і звичайно – природа, ми прямо посеред неї)

Це лише пропозиція, всі деталі ми розплановуємо разом з вами, щоб всім було зручно.

Тобто час приїзду, тривалість, харчування, проживання все індивідуально бо всі мають різні можливості по часу, тому краще про все домовлятись окремо. Бо ж це все неформат, – додали розводчики.

В унікальному музеї біля Ржищева можна побачити аборигенних коней і корів


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

 • Водні процедури найрідкісніших коней України потрапили до мережі

 • Біодинамічний мед – ноу-хау виноробів з Північної Обухівщини

 • Монофлорний мед – гарантія аромату та смаку у броварських броварів

 • Шардоне оранж – бурштинове вино Північної Обухівщини

 • Медовари з Київщини взяли участь у ProWein в НімеччиніSource link