В укриттях шкіл та садочків Дарниці встановлять автоматичні двері

image
23 Жовтня 2023, 19:33
Поділитися:

23 жовтня 2023 г. 19:22

Профільне управління Дарницької РДА оголосило тендер на встановлення в районних закладах освіти пристроїв для автоматичного відкриття по сигналу тривоги дверей до найпростіших укриттів. За це освітяни готові заплатити більше двох мільйонів гривень, а скільки реально витратять з місцевого бюджету – покажуть відкриті торги.

Про цеKВ дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) готове заплатити 2 млн 375 тис. 290 гривень за “послуги з встановлення пристроїв системи автоматизованого відкриття дверей до найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту в будівлях закладів освіти Дарницького району міста Києва”.

Відкриті торги з особливостями призначені на 30 жовтня 2023 року.

Електромонтажні роботи мають бути виконані майбутнім підрядником до 25 грудня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Дивіться також про те, які цікаві закупівлі були здійснені у столиці минулого тижня у відео KВ.

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знов проходять за замовчуванням з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає в публічні закупівлі трираундові аукціони, раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути.

Йдеться про те, що кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто запропонував найнижчу ціну з самого початку, при подачі пропозиції.

Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть законне обґрунтування такого свого рішення.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні 2023-го витрачав Київ

Фото: ТСН

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона