В Україну намагались ввезти російське скло під виглядом польського

image
9 Серпня 2022, 11:40
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 11:35

З Європу на адресу київського підприємства надійшли чотири партії товару з 86 тоннами листового скла. За наданими митниці документами товар був польского походження, але при огляді з’ясувалось, що скло було з росії.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Київської митниці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Під час митного огляду, в кожній з цих партій інспектори Київської митниці виявили по кілька упаковок з іншим маркуванням, під яким раніше на адресу цього ж отримувача здійснювалися поставки з території російського агресора. А ще митники помітили, що на решті ящиків, поряд з маркуванням польського виробника наявні ознаки видалення попереднього маркування”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Київські митники звернулися до польської компанії, яка за документами значиться виробником цього скла, і дізнались, що дані товари нею не вироблялися і не відправлялися. Більше того, свою продукцію вони маркують в інший спосіб.

Митники склали протокол про порушення митних правил та вилучили до рішення суду скло, як предмет правопорушенння.

Нагадаємо, столичні митники за участі представника правовласника ТМ Apple знищили контрафактну продукцію, яку намагались ввезти на територію України. Серед них – навушники, блоки живлення, перехідники та інші аксесуари.

Читайте: Митна вівчарка розпізнала схованку з бурштином у міжнародних посилках, – Київська митниця (фото)

Фото: пресслужба Київської митниці

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона