В Українці на Київщині планують почати ремонт доріг та побудову скверу, – міський голова Туренко
11 Червня 2022, 11:42
Поділитися:

11 червня 2022 г. 11:39

В Українській громаді на Київщині починається ремонт доріг та вулиць. Готується впорядкування роботи волонтерських центрів. У місті поновили освітлення вулиць, що полегшить роботу патрулів у комендантську годину.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні міського голови Українки Олександра Туренко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Мер міста зауважив, що згідно наказу голови Київської обласної військової адміністрації (КОВА), роботи по ремонту інфраструктури велись виключно у зруйнованих окупантами громадах.

“Слава Богу, Українка не потрапила під рашистське бомбардування цього року”, – додав він.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“На сьогоднішній день підписано обласною адміністрацією дозвіл на фінансування робіт казначейством, і в найближчі дні розпочинаємо роботи по ремонту доріг”, – повідомив Туренко.

За словами мера, уразі відновлення фінансування в місті почнеться ремонт майданчиків, закінчуються роботи над проектом скверу на Сосновій, у разі надходження коштів почнуться роботи.

Олександр Туренко пояснив ситуацію з роботою волонтерських центрів. Він зауважив, що волонтери забезпечують допомогою, того, кого вважають за потрібне.

“Територіальний центр соціального захисту Української міської ради займається виключно тим, що знаходиться в його повноваженнях, співробітники займаються людьми, які знаходяться у них на обліку і потребують опіки”, – наголосив мер.

Також Туренко звернув увагу на необхідність впорядкування роботи волонтерських центрів тапроцесу надання приміщень для цих центрів.

Стосовно поновлення освітлення на вулицях, міський голова повідомив, що світло включили відповідно наказу КОВА про закінчення режиму світломаскування. Водночас на території громади в комендантську годину пересувається багато людей, тому освітлення вулиць необхідно для організації патрулювання. При цьому, за його словами, уразі загрози авіанальотів режим світломаскування буде поновлено.

Мер також попередив містян, що згідно наказу голови КОВА, відпочинок на воді дозволяється тільки певним групам.

“Дозволяється туризм, промисловий вилов риби по ліцензії, деякі види водного спорту, але при умові, що плавзасоби не підходять на 50 метрів до гідротехнічних споруд”, – зауважив Туренко.

Нагадаємо, міський голова Українки, звернувся до місцевих жителів із закликом доєднатись до лав Збройних сил України. Також мер розповів, що робити у разі бюрократичних перепон отримання повістки.

Читайте: На Київщині уклали 221 договір по ремонтам будинків та доріг, – КОВА

Фото: “Мій Київ”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона