В Україні запустили онлайн-сервіс з пошуку військовополонених і зниклих безвісти

image
6 Серпня 2022, 09:02
Поділитися:

6 серпня 2022 г. 08:48

Служба безпеки України (СБУ) запустила онлайн-сервіс із пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби СБУ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Об’єднаний центр з пошуку та звільнення полонених запровадив швидку форму подачі заяв про зниклих безвісти українців в умовах війни, а також тих, хто потрапив у полон до окупантів”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Повідомити про обставини зникнення особи можна через онлайн-форму.

У спецслужбі зауважили, що громадянам, які звернулися до Об’єднаного центру раніше, повторно заповнювати електронну форму не потрібно – надана інформація вже опрацьована. Відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб.

“СБУ застерігає від шахрайських схем, коли невідомі особи можуть телефонувати та пропонувати “допомогу” у нібито визволенні родичів з полону. Не надавайте інформацію про полонених і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам. Це може зашкодити нашим захисникам у полоні та ускладнити перебіг переговорного процесу щодо їх звільнення”, – попередили у спецслужбі.

Згідно повідомлення, Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими та Об’єднаний центр звільнили з полону та повернули до України 573 людини.

Нагадаємо, в Україні запрацював державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа “Діти війни”, що допомагатиме правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до рф.

Читайте: Українців закликають не користуватися телеграм-каналами, причетними до спецслужб країни-агресора

Фото: “Новинарня”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона