В Україні розпочато конкурс на посаду Голови НАЗК

image
14 Листопада 2023, 15:52
Поділитися:

14 листопада 2023 г. 15:42

В Україні розпочато прийом документів для участі у конкурсі на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Подати документи можна до 1 грудня 2023 року.

Про це, як передає KВ, повідомив міністр Кабінету Міністрів України (КМУ) Олег Немчінов.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За словами міністра КМУ, 10 листопада відбулось засідання Конкурсної комісії з відбору на посадуГолови НАЗК.

“Під час засідання Комісія затвердила регламент роботи, критеріїв та методики оцінки кандидатів, обрала Голову та заступника Голови, затвердила оголошення про початок конкурсу, що включає в себе умови та строки проведення конкурсу, а також перелік та форми документів, які повинні бути подані заявниками”, – підкреслив Олег Немчінов.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У повідомленні йдеться, що взяти участь у конкурсі можуть всі охочі, які відповідають певним затвердженим критеріям. Подати документи можна до 1 грудня 2023 року.

“Отримані документи будуть перевірені, після чого кандидати пройдуть перевірку на предмет особистої доброчесності, а також здадуть тести та виконають перелік завдань. Про результати конкурсу буде повідомлено на Урядовому порталі”, – додав міністр Олег Немчінов.

Нагадаємо, НАЗК від грудня 2019 року очолює Олександр Новіков. Його повноваження закінчуються у січні 2024 року.

Кандидат на заміну у разі дострокового припинення повноважень – Олег Гиляка – начальник управління стратегічного розвитку Національної академії правових наук України.

Як раніше писала KВ, у жовтні Кабінет міністрів України (КМУ) прийняв розпорядження про затвердження складу Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Комісія обиратиме очільника НАЗК, оскільки повноваження чинного керівника Олександра Новікова закінчуються у січні 2024 року.

Читайте: Уряд розпорядився про склад конкурсної комісії з відбору на посаду голови НАЗК

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона