В Україні діє телефонна лінія для консультації психологів

В Україні діє телефонна лінія для консультації психологів
10 Серпня 2022, 12:09
Поділитися:

10 серпня 2022 г. 11:57

Кожен, хто знаходиться на території України, може отримати анонімну та безкоштовну консультацію фахового психолога. Для цього треба зателефонувати з 11:00 до 19:00 в будній день за єдиним коротким номером 5522 з мобільного. Усі дзвінки безкоштовні для абонентів lifecell, Vodafone, “Київстар”.

Про цеKВ стало відомо зповідомленняпресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Надання цієї кваліфікованої психологічної допомоги запроваджено громадською організацією “Фонд Яніни Соколової” спільно із фундацією #ВАРТОЖИТИ за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.“, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Телеведуча та журналістка Яніна Соколова закликає телефонувати за номером 5522, якщо ви відчуваєте страх, тривогу, відчай та інші супутні відчуття.

В КМДА також нагадали, що в Києві Контактний центр 15-51 надає психологічну допомогу людям із посттравматичним стресовим розладом.

Цілодобово працює “гаряча лінія” психологічної допомоги за номерами: 0 (800) 50 12 12, (044) 541 04 04, (044) 541 04 05. Тут можна безкоштовно та анонімно поспілкуватись із кваліфікованими психологами-консультантами, які надають необхідну інформацію та психологічну підтримку.

Онлайн-підтримка фахівців київських психоневрологічних закладів надається цілодобово, безкоштовно та безвідмовно всім, хто звертається, незалежно від місця проживання.

Читайте: Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення

Фото: ВартоЖити

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона