В Україні арештували активи білоруської паливної компанії, причетної до фінансування агресії рф
15 Червня 2022, 12:16
Поділитися:

15 червня 2022 г. 12:06

У Києві заарештували активи білоруської паливної компанії загальною вартістю 20 млн гривень. Правоохоронці встановили, що компанія закуповувала сировину в рф і сплачувала податки до бюджетів обох країн. Активи передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури та інформації ГУ СБУ в Києві та Київській області.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно повідомлення, арештовано та передано в управління АРМА корпоративні права на понад 3 млн гривень та понад 17 млн гривень грошових коштів білоруської нафтової компанії.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Правоохоронцями досліджується діяльність групи компаній, які забезпечували функціонування підконтрольних суб’єктів господарювання з метою здійснення протиправної діяльності, спрямованої у тому числі на привласнення коштів, а також на фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційної ладу або захоплення державної влади”, – повідомили в прокуратурі.

Правоохоронці встановили, що в Україні та, зокрема, в Києві здійснює свою діяльність білоруська нафтова компанія, засновниками якої є ЗАТ “Білоруська Нафтова Компанія” та Республіканське Унітарне Підприємство “Виробниче Об’єднання “Бєлоруснафта”

За даними СБУ, компанія закуповувала сировину в рф і сплачувала податки до бюджетів обох країн. Зважаючи на це, мережа має безпосереднє відношення до фінансування агресії рф проти України.

Нагадаємо, у Києві Подільська окружна прокуратура спільно з правоохоронцями передала в управління Національному агентству з розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом (АРМА) 60 одиниць білоруської техніки на суму понад 200 млн гривень.

Читайте: У Києві заарештували та передадуть до АРМА активи російської компанії на понад 150 мільйонів гривень

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона