В Україні арештовано 2,1 млрд гривень активів “Газпрому”, “Роснєфті” та “Росатому”
8 Липня 2022, 16:17
Поділитися:

8 липня 2022 г. 16:07

За матеріалами Служби безпеки України (СБУ) накладено арешт на корпоративні права та нерухоме майно 11 підприємств, кінцевими бенефіціарами яких є російські державні корпорації “Нефтяная компания “Роснефть”, “Росатом” та “ПАО “Газпром”. Також накладено арешт на 46 об’єктів нерухомого майна.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“У ході оперативно-слідчих дій встановлено, що частина прибутку цих підприємств йшла на підготовку та ведення агресивної війни рф проти України, а також на фінансування діяльності диверсійно-розвідувальних груп”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Орієнтовна сукупна вартість арештованих судом корпоративних прав перевищує 2,1 млрд гривень. Також накладено арешт на 46 об’єктів нерухомого майна, що є у їхній власності.

В СБУ повідомили, що завдяки арешту активів вдалося заблокувати спроби “переписати” їх на підставних осіб і зберегти контроль над ними.

Тривають комплексні заходи щодо вилучення заблокованих активів на користь України.

Нагадаємо, у червні судом було накладено арешт на майно, яке належить російським корпораціям на загальну суму понад 4,5 млрд грн. Зокрема накладено арешт на корпоративні права дев’яти українських підприємств, які належать російським холдинговим компаніям “Ростєх”, “Татнєфть”, “РусАл” та “Група ГМС”.

Читайте: Активи компаній російської групи “Татнефть” передали АРМА

Фото: СБУ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона