В столичних закладах освіти облаштують укриття
23 Червня 2022, 14:46
Поділитися:

23 червня 2022 г. 14:45

Київрада прийняла рішення про забезпечення закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти в столиці укриттями. Існуючі приміщення планують відремонтувати, а в закладах, де їх немає – зведуть нові.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на порталі КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

На засіданні Київради сьогодні, 23 червня, 85 депутатів підтримали проєкт рішення “Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності”. Таким чином депутати планують підвищити рівень безпеки дітей та педагогів у зв’язку з агресивними наступальними діями російської федерації.

Спочатку містом пройде інвентаризація існуючих укриттів у закладах освіти, а де таких приміщень немає – їх планують звести у найпростішому варіанті.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Сьогодні ми схвалили рішення, що дозволить розпочати процес влаштування укриттів у тих закладах освіти столиці, де укриттів немає. Ми маємо привести до ладу – відремонтувати чи відреконструювати, забезпечити необхідними засобами – укриття в комунальних школах та садочках”,– заявив мер Києва Віталій Кличко.

Згодом депутати складуть проєктно-кошторисну документацію та виділять необхідне фінансування, завдяки якому будуть облаштовані найпростіші укриття.

“Діти повинні відчувати себе в безпеці, а батьки мають довіряти навчальним закладам та розуміти, що у разі оголошення повітряної тривоги малюки пройдуть в укриття. У цей складний воєнний час необхідно підвищувати рівень захисту дошкільнят, учнів, студентів та педагогічних колективів”,– розповів депутат Київської міської ради Андрій Вітренко.

Нагадаємо, що Верховна Рада попередньо схвалила рішення, яке зобов’яже забудовників заздалегідь проєктувати бомбосховища та укриття при будівництві нового житла.

Читайте: “Слуга народу” пропонує Раді зобов’язати на майбутнє забудовників та місцеву владу подбати про бомбосховища та укриття

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона