В “Статус Групп” розповіли про охорону комплексів компанії
6 Травня 2022, 16:16
Поділитися:

6 травня 2022 г. 16:13

Будівельна компанія “Статус Груп” продовжує дбати про охорону та порядок у власних комплексах. Тут працює цілодобова охорона, служба безпеки щоденно контролює житлові та бізнес-приміщення.

Про це, як передає KВ, заявили у пресслужбі компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Нагадуємо інвесторам та жителям ЖК від “Статус Груп” про те, що кожного дня ми дбаємо не лише про будівництво об’єктів, допомогу київській Теробороні та ЗСУ. Ми дбаємо й про територію комплексів. Ось декілька важливих пунктів, якими хочемо поділитися: цілодобова охорона. Служба безпеки щоденно контролює житлові та бізнес-приміщення. На кожному об’єкті працюють пункти пропуску автомобілів та відвідувачів, а сама територія знаходиться під наглядом камер”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Одним із принципів також ж справна робота ОСББ.

“Наразі усі працівники ОСББ наших ЖК сумлінно виконують обов’язки навіть під час воєнного стану у місті. Є і нагляд за прибудинковою територією. Ми впевнені — те, що нас оточує, впливає на наш моральний стан та настрій. Отже, на сьогодні ми також приділяємо увагу чистоті у дворах: рослинам, газонам, доріжкам, дитячим та спортивним майданчикам тощо. Життя продовжується, як і наша робота для жителів та інвесторів Статус Груп”, – резюмували у повідомленні.

Нагадаємо, як голова наглядової ради “Status Group”, Андрій Стріхарський вирішив долучитися до укріплення міст та перепрофілював напрямок роботи компанії. Путінські війська зустрічали протитанкові їжаки та інші оборонні засоби виробництва компанії.

Читайте: “Андрій Стріхарський та компанія Status Group посприяли зміцненню оборони Києва”

Фото: пресслужба

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона