В Славутичі знесуть сухостійні дерева та висадять 22 сакури

image
31 Жовтня 2023, 10:52
Поділитися:

31 жовтня 2023 г. 10:45

Комунальне підприємство (КП) “Житлово-комунальний центр” Славутицької міської ради заключив два договори на загальну суму більше 50 тис. гривень, якими передбачається провести в Славутичі роботи з видалення сухостійних дерев та посадити 22 сакури.

Про це KВстало відомо з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

КП “Житлово-комунальний центр” Славутицької міськради заключив два договори на закупівлю послуг з видалення аварійних та сухостійних дерев на загальноміських територіях та закупівлю саджанців декоративних дерев.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Перший договір було заключено з ФОП “Максименко Олександр Миколайович”, який передбачає видалення сухостійних дерев за 35 тис. гривень. На жаль, сам договір, поки відсутній на сайті, тому не зрозуміло, у якій кількості планується і які саме дерева планується знести.

Другий договір, який був заключений з ФОП “Міхова Наталія Володимирівна”, передбачає закупівлю 22 саджанців дерев Сакури за 17 тис. 358 гривень.

Що купувала Київщина на минулому тижні дивіться у відео KВ

Нагадаємо, виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області планує провести стерилізацію вуличних собак та котів. На ці заходи готуються виділити 150 тисяч гривень і встигнути мають намір до Нового Року.

Читайте: В Обухові за 150 тисяч гривень планують стерилізувати близько 100 безпритульних тварин

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона