В січні до загального фонду обласного бюджету надійшло понад 158 млн. грн доходів, що на 2,2% більше минулого року
image
3 Лютого 2021, 18:09
Поділитися:

За січень 2021 року до загального фонду обласного бюджету Київської області (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло доходів у сумі 158,3 млн грн.  Приріст надходжень до загального фонду проти січня минулого року склав 3,5 млн грн або 2,2 %. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

Фактичні надходження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) склали 148,6 млн грн., що становить 101,1 % до затвердженого плану на січень.

Приріст надходжень проти аналогічного періоду минулого року становить 4,9 % або на 7,0 млн грн більше.

«Протягом січня Київщина разом з усією Україною перебувала у локдауні через епідемію коронавірусу. Не зважаючи на це, ми маємо гарні результати наповнення бюджету. Враховуючи економічний потенціал регіону, на лютий маємо оптимістичні прогнози і завдяки активізації бізнесу, розраховуємо на подальше зростання доходів», – зазначив голова КОДА Василь Володін.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА