В селі Мила на Київщині капітально відремонтують водозабірну свердловину
image
11 Жовтня 2020, 10:15
Поділитися:

11 октября 2020 г. 10:03

До кінця 2020 року в селі Мила Києво-Святошинського району Київщини капітально відремонтують водозабірну свердловину на вулиці Комарова. Виконувати роботи на замовленням місцевої влади буде столичне ТОВ “Інженербудпроект”. Капремонт обійдеться в 1,45 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 5 жовтня 2020 року ТОВ “Дмитрівка комунсервіс” Дмитрівської сільради (*) уклало договір з ТОВ “Інженербудпроект” (**) на проведення капітального ремонту водозабірної свердловини для господарсько-побутових потреб по вулиці Комарова в селі Мила Києво-Святошинського району Київської області. Ціна договору – 1,45 млн гривень.

ТОВ “Інженербудпроект” до кінця 2020 року повинно капітально відремонтувати свердловину, підземну насосну станцію та зовнішній водопровід, а також виконати роботи по герметизації гирла.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Інженербудпроект” зареєстровано в 2008 році в Києві. Статутний капітал – 60,5 тис. гривень. Основний вид діяльності – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Засновники – Олександр Лисенко, Анатолій Нижник і Микола Лимар (директор).

в Телеграм

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Інженербудпроект” уклало 200 угод на 131,4 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовник – столичне КП “Київводфонд” (дані Zакупівлі).

ТОВ “Дмитрівка комунсервіс” зареєстровано у 2007 році. Статутний капітал – 846 тіс. гривень. Основний вид діяльності – забір, очищення та постачання води. Засновник – Дмитрівська сільрада. Директор – Наталія Гуменюк.

Голова Дмитрівської сільської ради Тарас Дідич. Сільраді підпорядковані три села: Дмитрівка, Мила і Капітанівка.

Раніше KV повідомляла, що в селі Дмитрівка до кінця року збираються капітально відремонтувати зливову каналізацію, яка перестала належно функціонувати ще сім років тому. Капремонт за 9,18 млн гривень Дмитрівська сільрада замовила у ТОВ “Будівельний альянс Скайгруп”.

Читайте: Ремонт зливової каналізації в Дмитрівці на Київщині обійдеться в 9 млн гривень

* ТОВ “Дмитрівка комунсервіс” (код ЄДРПОУ: 35519449)

** ТОВ “Інженербудпроект” (код ЄДРПОУ: 36259541)

Фото: Вікіпедія

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА