В селі Бишів зібралися будувати новий центр культури та дозвілля

image
25 Серпня 2023, 19:46
Поділитися:

25 серпня 2023 г. 19:45

Бишівська сільрада (Фастівський район Київщини) без тендеру уклала договір на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення її експертизи, необхідних для нового будівництва центру культури та дозвілля в селі Бишів. Місцевому бюджету проектний етап зведення нової культурної локації обійдеться у майже 1,5 млн гривень.

Про цеKВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, “виготовлення проектно-кошторисної документації та проходження експертизи кошторисної частини з отриманням позитивного Експертного висновку: “Нове будівництво центру культури та дозвілля за адресою: вул. Київська, 50, с.Бишів, Фастівський район, Київська область” обійдеться місцевому бюджету в 1 млн 498 тис. 632 гривень.

Гроші отримає ТОВ “ГРАНД ПРОЄКТ ПЛЮС”. З цією фірмою вже укладений договір. Строк надання послуг – 31 грудня 2023 року.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у липні витрачав Кагарлик

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона