В селі біля Ржищева місцевий бровар варить пиво за стародавніми рецептами

image
11 Червня 2024, 12:26
Поділитися:


Джерело: Шлях Творця

Був на минулому тижні в Стайках, то познайомився з місцевим пивоваром.

Пан Генадій, більше 10 років варить домашнє пиво по стародавнім рецептам, які він вивчав у Чехії та США.

Пиво в нього настоюється в скляних пляшках роками, є навіть такі, що їм вже по 9 років витримки, прям супер ексклюзив!

Звісно і вартість такого, унікального по насиченості аромату і смаковим якостям пива не низька, але точно варта тої уваги і любові, яку Гена вкладає у свою творчість.

Розмовляли з Геною і про можливість проведення майстер класів по пивоварінню, тож якщо в когось до такого крафтового діла є цікавість – можу дати контакт Генадія, – розповів Valentyn Dobrotvorcev.

В селі біля Ржищева місцевий бровар варить пиво за стародавніми рецептами

Ось деякі з ключових характеристик домашнього пива, звареного за стародавніми рецептами:

  • Використання традиційних інгредієнтів: Стародавні рецепти пива часто включають прості інгредієнти, такі як ячмінь, пшеницю, хміль та дріжджі. Ці інгредієнти часто вирощуються та збираються місцево, що надає пиву унікальний смак та аромат.
  • Традиційні процеси пивоваріння: Стародавні методи пивоваріння часто включають такі процеси, як затирання, кип’ятіння та охолодження. Ці процеси допомагають витягти цукру з зерна, вбити шкідливі бактерії та надати пиву його унікальний смак та аромат.
  • Відсутність додавання хімічних речовин або консервантів: Домашнє пиво, зварене за стародавніми рецептами, часто не містить доданих хімічних речовин або консервантів. Це робить його більш здоровим та природним вибором, ніж багато сучасних видів пива.
  • Унікальний смак та аромат: Домашнє пиво, зварене за стародавніми рецептами, часто має унікальний смак та аромат, який відрізняється від сучасних видів пива. Це пов’язано з використанням традиційних інгредієнтів та методів пивоваріння.

Якщо вас цікавить спробувати домашнє пиво, зварене за стародавніми рецептами, є багато рецептів, які можна знайти в Інтернеті або в книгах з пивоваріння. Ви також можете знайти багато пивоварень, які варять пиво за традиційними методами.


Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

  • Донька відомого кераміста подарувала його виріб музею у Василькові

  • Мед як культурний код або як скуштувати Обухів на смак

  • "Бджілкина крамничка": пасіка в Обухові, де можна відпочити душею і тілом (ВІДЕО)

  • Шлях від виноградника до келиха можна побачити у музеї на Київщині

  • Лавандові поля на Обухівщині готуються приймати гостейSource link