В сараї Димерського ліцею за 6 млн гривень хочуть облаштувати укриття

image
26 Жовтня 2023, 12:33
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 12:26

Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації (КОДА) планує до кінця року облаштувати у сараї Димерського ліцею №1 укриття, на що хочуть витратити трохи більше 6,3 млн гривень.

Про це KВстало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

19 жовтня Департамент регіонального розвитку КОДА оголосив тендер на закупівлю послуг з облаштування в сараї Димерського ліцею №1 по вул. Бударіна, 9 в смт Димер споруди цивільного захисту, на що хочуть витратити 6 млн 364 тис. 824 гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 27 жовтня, а сам аукціон має відбутися 27 жовтня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, в сараї планується оновити покриття, відремонтувати підлогу, побудувати тамбур, встановити вентилятори та сантехніку, прокласти проводку, а також біля укриття покласти тротуари.

Укриття хочуть облаштувати до 31 грудня.

Що Київщина купувала минулого тижня дивіться у відео KВ

Нагадаємо, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського готовий заплатити майже півтора мільйони гривень за капітальний ремонт вбиралень на чотирьох поверхах студентського гуртожитку. За результатом тендеру майбутній підрядник матиме час на ремонт туалетних кімнат і санвузлів гуртожитку КПІ ім. Сікорського до кінця грудня.

Читайте: У гуртожитку №12 Київського політеху за 1,43 млн гривень відремонтують туалети

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона