В салони транспорту Києва будуть пускати лише певну кількість пасажирів
image
23 Травня 2020, 10:49
Поділитися:

За результатами засідання комісії з надзвичайних ситуацій в Києві, радник Київського міського голови, секретар Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко попередив киян, що не дивлячись на черговий етап послаблення карантину, в місті зберігається особливий режим перебування в громадських місцях. Тому масковий режим обов’язковий в транспорті, магазинах і інших велелюдних локаціях.

На маршрути сьогодні виходить весь без виключення громадський транспорт та маршрутки. Контроль за входом в салони в масках і в невеликій кількості пасажирів (в маршрутках – тільки на місця для сидіння) здійснюють поліція, кондуктори, водії, Муніципальна охорона. Нині не час для туризму по місту. Без нагальної потреби в транспорт сідати не потрібно! Пересуватися містом слід лише за гострої необхідності, – наголосив Володимир Бондаренко. – Крім того, всіх хто їде на роботу, просимо розраховувати додатковий час на поїздку, адже салони транспорту будуть завантажуватися лише частково – з огляду на безпеку контактів людей. Організації і підприємства мають подумати над розведенням початку робочих годин у часі, аби весь Київ не їхав на роботу на 9 годину.

Бондаренко нагадав, що на маршрутах працюватиме весь наявний склад комунального транспорту міста.

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА