В парку “Позняки” вирішили збудувати систему поливу майже за 9 млн гривень

image
17 Жовтня 2023, 20:25
Поділитися:

17 жовтня 2023 г. 20:25

Столичні комунальники, які відповідають за утримання зелених насаджень на Дарниці, готові заплатити майже дев’ять мільйонів гривень за спорудження системи поливу у столичному парку “Позняки”. Дедлайн для майбутнього підрядника – 31 грудня.

Про цеKВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення, Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва оголосило про проведення 24 жовтня 2023 року відкритих торгів з особливостями, на яких шукають підрядника для будівництва системи поливу в парку “Позняки”.

Очікувана замовником вартість закупівлі – 8 млн 886 тис. 816 гривень.

Оголошений строк виконання робіт – 31 грудня 2023 року.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися у столиці минулого тижня:

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачав Богуслав

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона