В парку на Дніпровській набережній за 970 тис гривень встановлять зрошувальну систему

image
24 Жовтня 2023, 14:07
Поділитися:

24 жовтня 2023 г. 14:04

Київське комунальне об’єднання (КО) зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд” планує до кінця року встановити поливо-зрошувальну систему в парку на Дніпровській набережній, на що витратять майже 1 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівельProzorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

20 жовтня КО “Київзеленбуд” оголосило тендер на закупівлю послуг з встановлення поливо-зрошувальної системи в парку на Дніпровській набережній у Дніпровському районі м. Києва, на що хочуть витратити 970 тис. 180 гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 30 жовтня, а сам аукціон має відбутися 30 жовтня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, планується встановити поливо-зрошувальну систему, блоки управління до них, датчики вологості грунту, прокласти труби. Після завершення робіт необхідно буде відновити покриття газону після прокладання трубопроводів.

Роботи хочуть провести до 31 грудня.

Про те, що Київ купував минулого тижня дивіться у відео KВ

Довідка KВ: Парк на Дніпровській набережній – парк на березі Дніпра, площа якого становить 7,1 га, а протяжність Дніпровської набережної 4,5 км. Вулиця виникла на початку 50-ті років ХХ століття . Пролягає від проспекту Соборності до проспекту Миколи Бажана

Нагадаємо, профільне управління Дарницької РДА оголосило тендер на встановлення в районних закладах освіти пристроїв для автоматичного відкриття по сигналу тривоги дверей до найпростіших укриттів. За це освітяни готові заплатити більше двох мільйонів гривень, а скільки реально витратять з місцевого бюджету – покажуть відкриті торги.

Читайте: В укриттях шкіл та садочків Дарниці встановлять автоматичні двері

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона