В Одесі пошкоджено декілька об’єктів енергетичної інфраструктури

image
26 Січня 2023, 12:13
Поділитися:

26 січня 2023 г. 12:02

Внаслідок масованого ракетного удару є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в Одесі. Наразі є значні проблеми з електропостачанням.

Про це KВстало відомо з повідомлення голови Одеської ОДА Максима Марченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Внаслідок масованого ракетного удару є влучання та пошкодження декількох об’єктів енергетичної інфраструктури в нашій та інших областях України, тому наразі є значні проблеми з електропостачанням. Енергетики вже приступили до ремонтних робіт, але усунення пошкоджень займе певний час”, – повідомив Марченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Марченко дав доручення начальникам районних військових адміністрацій підключити водопровідні насосні станції та каналізаційні насосні станції до генераторів, там де дозволяє їхня потужність, організувати підвіз води для мешканців та забезпечити роботу Пунктів Незламності.

“Прошу поставитись з розумінням до ситуації. Влада та енергетики роблять усе можливе для ліквідації наслідків ворожого удару. Наразі ворожі літаки все ще в повітрі, триває повітряна тривога, прошу мешканців області знаходитись в укриттях до відбою!”, – додав Марченко.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 26 січня, у Дніпровському районі Києва пролунали вибухи. Всі служби вже слідують на місце.

Читайте: У Дніпровському районі столиці пролунали вибухи, – мер Кличко

Фото: Еспресо ТВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона