В Обухові розпочато громадське обговорення щодо присвоєння стадіону імені загиблого бійця

В Обухові розпочато громадське обговорення щодо присвоєння стадіону імені загиблого бійця
30 Жовтня 2023, 18:30
Поділитися:


Джерело: Обухівська міська територіальна громада

З метою увічнення пам’яті про подвиг в ім’я Батьківщини захисника України, жителя міста Обухова, молодшого сержанта 72-ї ОМБр імені Чорних Запорожців ЗСУ Олега Вікторовича Панченка, враховуючи громадську ініціативу жителів міста, висловлену у формі електронної петиції та колективного звернення, відповідно до розпорядження Обухівського міського голови від 26.10.2023 №572 «Про організацію громадського обговорення щодо присвоєння спортивному стадіону «Колос» у місті Обухові імені загиблого воїна Олега Панченка» та керуючись Положенням про електронні консультації та опитування на території Обухівської міської ради, що затверджене рішенням Обухівської міської ради від 28.03.2019 №1089-47-VII, оголошуємо про початок громадського обговорення даної ініціативи у формі опитування на офіційному сайті Обухівської міської ради в розділі Е-послуги «Консультації з громадськістю», – йдеться у повідомленні ОМР.

Деталі:

Ознайомитися та проголосувати за дану ініціативу ви можете ось за цим посиланням, попередньо зареєструвавшись на платформі електронної демократії «Е-DEM»: https://consult.e-dem.ua/polls/1778

В Обухові розпочато громадське обговорення щодо присвоєння стадіону імені загиблого бійця

Довідково:

  • Панченко Олег народився у місті Обухів 1 жовтня 1968 року. Грати у футбол почав з самого дитинства.
  • На стадіоні “Колос” він провів не один день та зіграв не одну гру.
  • Він по-справжньому горів футболом. До останнього дня.
  • 2014 рік змінив життя багатьох українців, в тому числі і Олега Вікторовича. У 2015 році він, не роздумуючи, пішов на захист України і з цього часу до останнього свого подиху перебував на захисті Держави.
  • ід початку повномасштабної війни, з 24 лютого 2022 року, Панченко Олег, знаходився у зоні бойових дій, а саме: визволяв Київщину від окупантів, брав участь у боях на Чернігівщині, обороняв Харківщину.
  • А 19 червня 2022 року Панченко Олег Вікторович у віці 54 роки героїчно загинув у місті Торецьк, Бахмутського району Донецької області від вибухових травм декількох ділянок тіла внаслідок артилерійського обстрілу.
  • Указом Президента України №647 від 13 вересня 2022 року Олег Панченко нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Враховуючи вищевикладене, пропоную, вшанувавши пам’ять загиблого ГЕРОЯ, перейменувати стадіон “Колос”, який знаходиться по вулиці Калинова, у місті Обухів Київської області на стадіон імені Олега Панченка, – йдеться у петиції.Source link