В Обухові пройшов тренінг з психологічного здоров’я

В Обухові пройшов тренінг з психологічного здоров’я
6 Лютого 2024, 18:26
Поділитися:


Психологічне здоров’я громадян – це питання національної безпеки, – принаймні так стверджують психологи.

Джерело: Жіночий консорціум України

Його важливість важко переоцінити. Нині, коли росія нещадно обстрілює українські міста і села, питання виживання особливо гостро постало перед українцями. Не менш гострим є і питання виживання психологічного, бо те, що відбувається, зачіпає як фізіологію, так і психіку, – йдеться в повідомленні організаторів.

Учасниці швидко включилися в тренінговий процес:

  • ставили запитання,
  • ділилися своїми думками,
  • жваво обговорювали.

Керувала процесом фахівчині простору – психологиня пані Оксана.

Відвідувачки охоче виконали і вправу – такий тренінговий інструмент завжди спонукає до роботи, ініціативності, робить тренінг захопливою інтеракцією для всіх його учасників.

Тішимося, що відвідувачки простору розуміють важливість цих тем, відкриті до діалогу і прагнуть працювати в напряму збереження психологічного здоров’я. Домовилися, що ці теми у просторі ще не раз будуть порушувати, зважаючи на їхню надактуальність, – розповідають організаторки.

Довідково: проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» Жіночий консорціум України реалізує у співпраці та за підтримки NorwegianPeople’s Aid (NPA). Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створені у м. Обухів Київської області та селищі Пісочин Харківськоїобласті. Простори дають можливість відвідуватимайстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.

Індивідуальні консультації, які жінки та дівчата отримують у психологинь та юристок, а також їхні історії залишаються конфіденційними і не висвітлюються в медійному просторі.

  • З турботою про здоров'я працівників: енергетики запрошують на роботу психолога

  • Групи підтримки для рідних військовослужбовців проходять у Богуславі

  • В Українці на Обухівщині навчатимуть відстоювати особисті кордони

  • В Обухові навчатимуть писати проєкти для розвитку громади

  • На що звертати увагу при виборі психологаSource link