В Оболонському районі столиці триває капремонт шляхопроводу на вулиці Полярній
Триває капітальний ремонт шляхопроводу через залізничну колію на вулиці Полярній в Оболонському районі столиці. Будівельні роботи відбуваються на частині шляхопроводу в бік вулиці Героїв Дніпра.
Про це, як стало відомо КВ, повідомляють у КК «Київавтодор».
“Через несприятливі погодні умови взимку роботи на об’єкті уповільнилися. На сьогодні вони перейшли в активну фазу”, – йдеться уу повідомленні.
Мостовики вже здійснили армування та бетонування монолітної плити проїжджої частини. Наразі влаштовують конуси та тротуар.
Об’єкт оновлять із урахуванням принципів безбар’єрності. Так, для безперешкодного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп на підходах до пішохідних переходів понизять бортовий камінь і влаштують тактильну навігацію.
Основні будівельні роботи, з повноцінним відновленням руху транспорту, планують завершити до літа цього року.
Задля збереження руху транспорту та пішоходів шляхопроводом, усі роботи виконують з частковим поетапним обмеженням.
Читайте: Комунальники через ремонтні роботи до 10 травня обмежать рух вулицею Полярною (схема)
Фото: КМДА
КиївВлада
Джерело: КиївВлада
