В.о. постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані відвідала Ірпінь

image
9 Серпня 2022, 08:59
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 08:57

Манал Фоуані, в.о. постійної представниці ПРООН в Україні, була вражена масштабами руйнувань, яких завдали Ірпеню російські війська.

Про це KВ стало відомо з повідомлення мера Ірпеня Олександра Маркушина.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Серед іншого, Манал Фоуані перейнялася питанням екологічності й правильної переробки зруйнованих будівель, які будуть демонтувати. Вона запропонувала механізми співпраці з міжнародними організаціями для дотримання всіх необхідних екологічних норм.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Разом із нею до Ірпеня приїхала команда фахівців з різних напрямків. Зокрема, вони пообіцяли допомогти у напрацювання корисних контактів для відновлення мікрорайону житлового комплексу “Ірпінські липки”.

“Я вражена масштабами руйнувань. Коли на зустрічі у Брюсселі дивилася фото і відео, то й не думала, що все настільки страшно”, – навів Олександр Маркушин враження Манал Фоуані.

Нагадаємо, місцева влада Ірпеня замовила проведення ремонтів у школах №2 та 17, приміщення яких були пошкоджені внаслідок бойових дій на території міста. Так, у школі №2 вже відремонтовано харчоблок та їдальню, розпочаті роботи з відновлення частини фасаду. У школі №17 ведеться заміна вікон та дверей. Загалом на ремонт у двох школах повинні витратити 24,46 млн гривень.

Читайте: В Ірпені на Київщині виділили 1,5 млн гривень на проектування стаціонарних укриттів

Фото: Олександр Маркушин

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона