В Макарівській громаді відкрили «Чудо містечко» для людей похилого віку, які втратили оселі через війну

image
23 Жовтня 2023, 10:39
Поділитися:

В Макарівській громаді на Київщині відкрили «Чудо містечко» для найбільш уразливих людей похилого віку з числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Макаріського селищного голови Вадима Токаря.

Містечко вперше відкрило свої двері для людей з півдня та сходу нашої країни, де населені пункти зазнають жорстоких обстрілів.

Воно стане місцем піклування, допомоги і підтримки найменш захищених літніх людей, які вимушені були залишити свої домівки.

Для потреб його мешканців на безоплатній основі будуть передбачені: стоматологічна клініка, перукарські послуги, центр гарячого харчування та кінотеатр.

За словами Вадима Токря, такий масштабний проєкт став можливим завдяки співпраці із американським другом містером Хенсеном, засновником Wasatch Group, який є головним донором БФ «До України з любов’ю».

Вадим Токар та Делл Лой Хенсен
Вадим Токар та Делл Лой Хенсен

Довідка ІА “MKV”

Делл Лой Хансен – американський бізнесмен і власник спортивної команди. Він є засновником і генеральним директором Wasatch Group, інвестиційної компанії, яка вкладає у нерухомість, і був власником Real Salt Lake of Major League Soccer. Станом на 2013 рік Wasatch Group керує 65 об’єктами нерухомості на заході Сполучених Штатів, вартістю приблизно 1,3 мільярда доларів США, і налічує 500 працівників.

“Чому це місце назвали саме «Чудо містечко»? Тому, що це слово означає саме те, що ми хотіли б для вас зробити, здійснити якусь вашу мрію, повернути те, що було так безжально і жорстоко у вас вкрадено і дати відчуття справжнього дива», – зазначив Лой Хенсен.

Вадим Токар зазначив, що Макарівська громада також перебувала під окупацією і має дуже багато руйнувань, мешканці громади так само зазнали горя як і всі, хто зараз перебуває в цьому містечку.

“Ми раді зустріти вас на теренах нашої Макарівської землі, раді, що ви стали частинкою нашої громади”, – заявив Макарівський селищний голова.

Також він подякував благодійному фонду «До України з любов’ю» за їх роботу, яку вони провели задля того, аби люди і з інших регіонів України мали прихисток у Макарівській громаді. Окремо він звернувся із подякою і до Делла Лоя Хенсена.

Довідка ІА “MKV”

Благодійний фонд “To Ukraine With Love”(“До України з любов’ю”) був заснований у березні 2022 року американкою з України – Світланою Міллер. Діяльність фонду повністю спрямована на допомогу Україні та охоплює різні напрямки: допомога ЗСУ, гуманітарна допомога, закупівля медичного обладнання, збір коштів для побудови модульних будинків. 

“Звертаюся зі словами щирої вдячності до містера Делла Лоя Хенсена, адже завдяки його безпосередній допомозі ми маємо таке чудове містечко і можемо надати прихисток для людей, які втратили своє житло”, – зазначив Вадим Токар.

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що в Макарівській громаді готуються відбудувати 32 індивідуальних житлових будинки.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!Джерело