В Київоблраді розглянуть можливість будівництва спортивного майданчику в Літках
27 Липня 2021, 17:06
Поділитися:

27 июля 2021 г. 17:02

В Київоблраді розглядатиметься питання виділення фінансування на спорудження сучасного спортивного майданчику в селі Літки на території місцевої школи в Зазимській громаді.

Про це KV стало відомо з публікації депутата Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Алли Шкуро на сторінці її в Фейсбук.

“Спорудження мультифункціонального спортивного майданчику в Літках – одне із першочергових завдань команди “Європейської Солідарності” в Зазимській ОТГ”, – зазначила депутат.

За її словами, перспективу спорудження сучасного спортивного майданчику в селі Літки на території місцевої школи обговорили на сесії Зазимської сільської ради.

“Вже зроблено перший крок до його виконання – члени команди підготували проект, проведено експертизу вартості. Під час сесії Зазимської сільської ради разом із іншими нагальними проблемами обговорили й перспективу реалізації цього вкрай важливого для села проекту”, – пише Шкуро.

Депутат розповіла, що у громади немає можливості самостійно реалізувати такий проект.

в Телеграм

“На жаль, громада сама не має можливості профінансувати об’єкт, просить про допомогу обласної влади”, – інформує Шкуро.

Депутатка має намір відстоювати даний проєкт під час перерозподілу коштів від перевиконання бюджету області за перше півріччя.

“Як депутат Київської обласної ради відстоюватиму цей проект вже при перерозподілі коштів від перевиконання обласного бюджету за перше півріччя. Сподіваюся, що порозуміння знайдемо. Адже підтримка дітей та молоді, розвиток спорту та пропагування здорового способу життя – це найважливіша інвестиція в майбутнє”, – додає Шкуро.

Читайте: Комунальні підприємства, які надають комерційні послуги, повинні приносити кошти в бюджет, – Кузьменко

Фото: соцмережі

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА