В Києві вручили премію “GR-Спеціаліст-2023”

image
24 Жовтня 2023, 15:01
Поділитися:

24 жовтня 2023 г. 13:25

Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів 12 жовтня провела в Києві VIII вручення щорічної премії “GR-Спеціаліст-2023”.

Про це KВ повідомили організатори премії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Цього року Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів зосередилася на нових викликах, які постали внаслідок повномасштабного військового вторгнення російської федерації, та можливостях, які він створив для нас як GR-спільноти. Тому були додані нові категорії, що відображають прагнення підтримувати більш тісну співпрацю з міжнародними організаціями та підкреслюють важливість GR у сучасному світі.

Захід відкрила голова Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів Катерина Одарченко, які зараз працює у Вашингтоні з американськими експертами та політичними діячами Конгресу і Палати Представників.

Нагородою були відзначені, зокрема:

– “Нібулон” – за відновлення конкурентоспроможності заблокованих річкових портів;

– “Кернел” – за найкращий адвокаційний кейс;

– “Імперіал Тобако” – за найкращий міжнародний кейс;

– адвокатське об’єднання “Barristers” – за надання правової допомоги асоціації родин захисників Азовсталі;

– Українську зернову асоціацію – за експорт зерна з Дунайських портів;

– Дарію Глущенко – за лобіювання законопроєкту про заборону спекуляцій воєнною тематикою;

– Women in Nuclear Ukraine, Win Ukraine – за міжнародну культурну дипломатію в інтересах України;

– Уріель Штерн (БФ “Квітна”) – за створення пересувної медичної платформи.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У заході взяли участь народні депутати України, члени Української асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів, представники бізнесу, професійних об’єднань та громадського сектору. Модератор заходу – керівник соціального напрямку Української асоціації професіоналів у сфері GR фахівців та лобістів Ірина Копаниця.

Премія була організована восьмий рік поспіль Українською асоціацією професіоналів у сфері GR та лобістів – провідною міжнародною асоціацією фахівців зі зв’язків з громадськістю, що налічує 68 членів, серед яких провідні фахівці США, Великобританії та Європи. Створена вісім років тому, Асоціація розробила законопроект “Про прозоре лобіювання”, провела понад 10 конференцій, 50 зустрічей, безліч семінарів, вебінарів, 10+ міжнародних форуми та освітні програми по лобіюванню. Асоціація планує наступні заходи, анонси яких є на сайті grukraine.com.ua.

Партнером заходу виступила компанія SIC GROUP – консалтингова компанія, що практикує у сфері політичного консалтингу, політичних технологій та антикризових і стратегічних комунікацій. Компанія займає провідну роль на ринках Східної Європи та Центральної Азії, а також у Європейському Союзі та США. На рахунку команди SIC більше 30 перемог на виборах, 50 успішних антикризових проектів, 100 PR-кампаній і проектів, що працюють з особистою репутацією ТОП-людей і компаній регіону. Особливу увагу та ресурси команда компанії приділяє розвитку освітніх проектів, побудові прозорої лобістської інституції та розвитку демократії.

Фото: надані організаторами події

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона