В Києві працює тимчасовий притулок для тварин
2 Травня 2022, 18:38
Поділитися:

2 травня 2022 г. 18:11

В столиці, на території Національного комплексу “Експоцентр Україна”, з 31 березня працює тимчасовий притулок для тварин “Виставковий центр”. Притулок був створений у період воєнного стану зусиллями волонтерських організацій та міських служб, сюди з Києва та Київської області привозять тварин, які втратили господарів, які загубились.

Про це KВ дізналася з повідомлення Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Притулок відкритий для усіх охочих за попереднім записом, і його основна мета – соціалізація та прилаштування тварин, які втратили господарів і опинились на вулиці. Притулок працює з 31 березня. За цей час сюди привезли 70 собак і кішок. З них уже прилаштовано близько 40 тварин – 31 собака і 9 кішок. На сьогодні у притулку перебувають 25 собак і 5 кішок”,- поінформував заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

По словам чиновника, в цьому притулку за тваринами наглядають ветеринарний лікар та фахівець з адопції тварин комунального підприємства “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” (КМЛВМ), постійно працюють представники громадських організацій та волонтери.

“Корм, що сьогодні потрапляє до притулку, – це гуманітарна допомога, оскільки колосальну роботу для функціонування притулку та адопції тварин роблять зоозахисні організації та небайдужі громадяни. Поки ресурсів та території достатньо для тварин, але якщо їх кількість буде збільшуватись – працюватимемо на розширення”, – зазначив Пантелеєв.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Притулок вже має свою сторінку у Facebook. Там є інформація про тварин та їх фото, усі небайдужі можуть поширити інформацію про собак і котів, які потребують родини, або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.

Нагадаємо, що під час окупації російськими військами Бородянки в розміщеному там столичному комунальному притулку для тварин від голоду та спраги загинуло 222 собаки з 485-ти. Зоозахисники звинувачують в цьому директора КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” Наталю Мазар та вимагають її звільнення.

Читайте: Від Кличка вимагають покарати Наталю Мазур за масову загибель собак у Бородянці

Станом на 2 травня відповідна петиція вже набрала більше 3 тисяч підписів, але в КМДА вимоги зоозахисників ігнорують.

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона