В Криму активізувався партизанський рух проти окупантів
12 Травня 2022, 20:47
Поділитися:

12 травня 2022 г. 20:43

У тимчасово окупованому Криму посилюються проукраїнські настрої та діє партизанський рух проти окупантів.

Про це KВ стало відомо з повідомлення уповноваженої з прав людини Верховної Ради Людмили Денісової.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“За 2,5 місяці війни у Кремлі почали усвідомлювати, що настрої громадян в Криму змінюються. Кримчани чекають звільнення півострова від рашистськоі навали. В АРК активізувався партизанський рух проти рашистів. Відкрито телеграм канал “Крим – край партизанської слави”, – зазначила Денісова.

Вона повідомила, що проведено безліч акцій від проколювання коліс автомобілів, чиї власники підтримують Z-фашистів, розклеювання листівок з антивоєнними закликами до збору адрес російських окупантів.

Родичі кримчан, які воюють в лавах російської армії проти України, почали отримувати “вітання”, їм надходять попередження про неминучу розплату за це. На агітках написано “Військовослужбовець російської федерації, знай: Ми вже тут. Крим це Україна”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Денісова зазначила, що жителі півострова, які чекали путінську росію, почали розуміти, що війна буде програна, а час відповідальності для всіх колаборантів наближається. Окупанти ще в березні почали масово вивозити свої родини з півострова. Водночас стрімко стартував продаж нерухомості.

“На фоні цього у Кремлі віддали наказ місцевим “поліцейським” та фсбшникам посилити тиск та не допустити провокацій в Криму. З цією метою на допомогу відправили козаків з Ростовської області. Окупаційні сили будуть займатися пошуком та затриманням українських активістів. Також, посилена охорона всієї військової техніки, що перекидається через Крим на материкову частину України”, – написала Денісова.

Окрім цього, у путіна видали розпорядження посилити пропаганду та зменшити кількість вивезених тіл загиблих та поранених російських окупантів на територію Крима.

Читайте: В росію вивезено понад мільйон громадян України, в тому числі 200 тисяч дітей, -Денісова

Фото: Людмили Денісової

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона