В Копачеві загорівся будинок: рятувальники ліквідували пожежу (відео)
![В Копачеві загорівся будинок: рятувальники ліквідували пожежу (відео) В Копачеві загорівся будинок: рятувальники ліквідували пожежу (відео)](https://obukhiv.info/site/assets/files/77960/sait.webp?2jhn6l)
Про це повідомляє Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області.
Об 11:52 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Обухівський р-н, с. Копачів, СТ «Зарічне», ділянка 74, – йдеться в повідомленні.
На виклик виїхали рятувальники 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Обухів. Вони встановили, що горить дачний будинок.
7 чоловік особового складу та 2 пожежні автомобілі загасили пожежу о 12:12.
Причина загоряння не повідомляється.
Тим часом рятувальники Обухівщини закликають жителів району обережно і відповідально поводитись із приладами для опалення та електропостачання.
В період значного зниження температури та під час відключення електроенергії громадяни масово користуються альтернативними джерелами електропостачання, в першу чергу — генераторами. Портативні електростанції є джерелом підвищеної небезпеки, тому дотримання правил безпеки при роботі з ними обов’язкове. Це не тільки захищає людей, які працюють з генератором, але й дозволяє продовжити термін роботи самого апарату, – наголосили вогнеборці.
І зазначили, що останнім часом з’явилось велика кількість несертифікованих і навіть саморобних пристроїв. Фахівці ДСНС радять за можливості краще перечекати кілька годин без світла, аніж використовувати річ, яка може спричинити вибух чи пожежу.
-
У Броварах відбудовують дитсадок, зруйнований під час падіння гелікоптера ДСНС
-
В Обухові рятувальники планували витратити 7 млн. на будівництво гаража
-
Обухівські рятувальники шукають пожежі і смітники за допомогою дронів
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)