В Княжичах та Требухові проведуть аудит земель
26 Квітня 2021, 17:34
Поділитися:

Під час земельної комісії міської ради депутатами було прийнято рішення провести аудит земель у селах Княжичі та Требухів. За словами представниці «Експертного центру права» Алли Кальніченко, приблизно 15% земель в цих населених пунктах є «проблемними». Так, до цих відсотків належить «відумерла» спадщина. Це такі землі, які після смерті власника не були передані у власність спадкоємцям. Також до цієї цифри відносяться ділянки, які неправомірно Держгеокадастром зареєстровані як державні.

На аудит кожного населеного пункту знадобиться близько 30 днів. Також у планах – повноцінна інвентаризація земель. Крім того, з числа депутатів була створена робоча група, яка буде вивчати правомірність виділення земельних ділянок та ухвалення інших «земельних рішень» у Требухові та Княжичах за період з 2017 по 2018 роки. У випадку виявлення правопорушень, відповідні рішення колишніх сільських рад будуть оскаржувати в судовому порядку.

Щотижнева газета «Громадський Ревізор»

Читайте також:

В Броварах будують нову школу за кредитні кошти

В Броварському районі виявили ще три підпільних гральних заклади

На Київщині почалась вакцинація препаратом Pfizer

Джерело: Новини Броварів – головні і актуальні
новини сьогодні на 4594.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА