В кабінетах чиновників Міноборони поставлять нові флагштоки для прапорів

image
31 Жовтня 2023, 12:33
Поділитися:

31 жовтня 2023 г. 12:22

Центральне управління справами Міністерства оборони планує до середини грудня придбати 30 флагштоків для кабінетних прапорів, на що хочуть витратити 121 тис. гривень.

Про це KВстало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

28 жовтня Центральне управління справами Міноборони оголосило тендер на закупівлю флагштоків для прапорів, на які хочуть витратити 121,2 тис. гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 7 листопада, а сам аукціон має відбутися після 7 листопада.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, планується придбати 30 флагштоків, які повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі, діаметром 28-30 мм та довжиною 225 см. Варто зазначити, що очікувана вартість одного флагштоку складає 4 тис. гривень. В інтернеті ціни на флагштоки коливаються від 1 тис. гривень до 6 тис. гривень.

Флагштоки хочуть придбати до 15 грудня.

Нагадаємо, на початку жовтня Центральне управління справами Міністерства оборони заключило договір з ТОВ “Ромус-Поліграф” на закупівлю 12 кг кави за 4 848 гривень, хоча очікувана вартість закупівлі складала 12 тис. гривень, що становило також 1 тис. гривень з акілограм кави. Також в жовтні управління справами планувало придбати ще 30 кілограм кави Lavazza ORO QUALITA в зернах, на що хочуть витратити 30 тис. гривень.

Читайте: Міноборони продовжує купувати каву по 1000 грн за кілограм

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона