В Ірпінській бібліотеці відкрилася виставка робіт вишивальника Івана Рябчука
19 Листопада 2021, 16:16
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Сьогодні в читальному залі Ірпінської міської бібліотеки ім. М. Рильського відкрилася виставка робіт відомого вишивальника Івана Рябчука. Відкриття експозиції приурочене до 80-річчя майстра, яке він відзначатиме 23 листопада.

Як зазначається на сторінці бібліотеки у фейсбуці, Іван Рябчук «знаний в Україні та за кордоном як автор колекції “Вишитий Кобзар”, яка налічує вже близько 70 вишитих поезій Т. Шевченка». У 2018 р. творчий доробок ірпінського вишивальника потрапив до Національного реєстру рекордів України. Більше десяти років Іван Рябчук є активним учасником обласних та міських виставок майстрів народної творчості.

Виставка працюватиме до 12 грудня. «Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду при наявності антиковідних сертифікатів та з дотриманням санітарно-епідемічних норм», – наголосили в бібліотеці.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА