В Ірпінь вже прибули вагони для розселення постраждалих від війни людей
9 Червня 2022, 16:38
Поділитися:

9 червня 2022 г. 16:29

Купейні вагони із непрацюючою гальмівною системою, в яких планується розселити ірпінців, що втратили житло, вже на місцевому вокзалі. Передбачається, що у вагонах будуть усі зручності для тимчасового перебування людей.

Як стало відомо KВ, про це під час стріму на своєму youtube-каналі заявив член наглядової ради “Укрзалізниці”, радник голови Офісу Президента Сергій Лещенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Побували також разом із головою правління Украхілизниці Сергієм Камишиним і в самому Ірпені. Там вздовж перону виставлені пасажирські вагони. Ідея в тому, щоб в цих купейних вагонах, сучасних вагонах, але в яких є несправна система гальмування, і відповідно, вони не підлягають експлуатації, тимчасово жили сім’ї, людей які втратили житло в Ірпені. Там буде вся необхідна інфраструктура для того, щоби люди тимчасово жили там, поки їх житло буде відбудовано”, – сказав Лещенко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Територію біля залізничних вагонів комунальні служби облаштували на вулиці Центральній. Там прибирали чагарник та сміття, встановили бордюри. Для житла привезено п’ять вагонів, ще два для технічних потреб тимчасових жильців цього вагонного містечка.

Раніше мер міста Олександр Маркушин під час засідання Ірпінського міськвиконкому повідомив, що це не просто рухомий склад – усі вагони придатні для проживання. Там є душ, окремі ліжка й навіть вагон-ресторан.

“Ми зможемо 150-200 людей розмістити там. Він буде стояти на колії й огороджений парканом, щоб люди не виходили на колії”, – сказав тоді Ірпінський міський голова.

Як вже пистала KВ, 1 червня Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький разом з Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим відкрили у селищі Бородянка перше тимчасове модульне містечко на Київщині. Проте, модульне містечко у Бородянці не може покрити потреби у тимчасову житлі для всіх місцевих потерпілих.

Читайте: Віче: жителі Бородянки висловили вотум недовіри місцевому керівництву

Фото: Суспільне

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона