В Ірпінь прибув гуманітарний вантаж із міста-побратима Кашкайша

image
17 Січня 2023, 22:21
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Громада португальського міста-побратима Ірпеня Кашкайша зібрала та передала ірпінцям гуманітарну допомогу. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Зокрема в Ірпінь із Кашкайша доставили 50 газових обігрівачів, інвалідні візки, а також одяг, іграшки та генератор для одного з медичних об‘єктів.

«Від імені всієї нашої громади дякую нашим побратимам за те, що не забувають про Ірпінь і допомагають у цей складний для нас час. Зокрема, висловлюю вдячність меру Кашкайша Карлушу Каррейрашу, члену правління PRIO Емануелу Проенсі та транспортній компанії LASO, яка забезпечила перевезення гум допомоги, працівникам міської ради Кашкайшу і всім, хто долучився до збору допомоги для Ірпінської громади», – написав Маркушин.

Також мер Ірпеня подякував за співпрацю Посольству України в Португалії, зокрема, пані Вікторії Кузнєцовій та пану Володимиру Козлову.

Нагадаємо, нещодавно благодійний фонд «LifeChanger UA» передав Ірпінській центральній міській лікарні чималий запас медикаментів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV—джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!



Джерело: ITV