В Ірпені за 16 млн гривень побудують нову споруду для очищення води
image
25 Березня 2020, 21:45
Поділитися:

25 марта 2020 г. 20:45

КП “Ірпіньводоканал” замовило у ПП “Укрпроектбуд” будівництво споруди станції очищення води на насосній станції другого підйому по вул. Чехова в Ірпені. Роботи повинні завершити до кінця 2020 року. За них КП заплатить більше 16,39 млн гривен.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 20 березня 2020 року КП “Ірпіньводоканал” (*) уклало договір з ПП “Укрпроектбуд” (**) на будівництво споруди станції очищення води на території насосної станції другого підйому по вул. Чехова в місті Ірпінь. Ціна договору склала 16,39 млн гривен.

Згідно з тендерною документацією, проектом передбачено будівництво споруди станції водопідготовки продуктивністю 15000 м3/доб, внутрішніх інженерних мереж, під’їзної дороги та майданчиків для розвороту автотранспорту.

Технічні вимоги передбачають, що будівля станції водопідготовки за проектом повинна бути одноповерховою каркасною спорудою прямокутної форми з розмірами 35,8 х 14,8 м.

Під’їзна дорога повинна бути шириною 6 м. Навколо станції передбачається влаштування асфальтобетонного вимощення шириною 1 м, а біля вхідних дверей та воріт бетонний пандус.

У ціну договору входить поставка та введення в експлуатацію насосної станції та обладнання, підключення до існуючої мережі водопостачання та електропостачання.

Термін дії договору – до 31 грудня 2020 року.

Читайте: В Ирпене существенно вырастут тарифы на водоснабжение и водоотведение

Конкуренцію ПП “Укрпроектбуд” в тендері склало ПП “Компанія Інсталбуд” (***), яке запропонувало ціну вище.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП “Укрпроектбуд” зареєстровано у 2004 році. Директор та засновник – Микола Ейсмонт. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. Статутний капітал – 50 тис. гривень.

За результатами участі у публічних закупівлях “Укрпроектбуд” уклав 37 договорів на загальну суму 64,2 млн гривень (з урахуванням нинішнього). Найбільший замовник підприємства – КП “Ірпіньводоканал”, яке віддало підприємству підрядів на 37,6 млн гривен (дані Zакупівлі).

Нагадаємо, послугами КП “Ірпіньводоканал” користуються близько 60 тисяч жителів Ірпеня і Приірпіння. З них восени 2019 року понад 18 тисяч були боржниками, загальна сума їх заборгованості на той час становила близько 8 млн гривень.

Читайте: “Ирпеньводоканал” ежедневно отключает от водоснабжения до десятка должников (видео)

Очолює КП “Ірпіньводоканал” – Артур Загодіренко.

* КП “Ірпіньводоканал” (код ЄДРПОУ: 03362471)

** ПП “Укрпроектбуд” (код ЄДРПОУ: 32973537)

*** ПП “Компанія Інсталбуд” (код ЄДРПОУ: 33465397)

Фото: 04597

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА