В Ірпені відремонтували перші чотири багатоповерхівки в рамах програми “ВідновиДІМ”

image
31 Січня 2023, 14:06
Поділитися:

Фото з мережі Інтернет

В Ірпені відновили перші чотири будинки, ОСББ яких брали участь у програмі “ВідновиДІМ”

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на “ITV“.

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків “Затишний 2020” і ЖК “Ново-Оскольський” подали заявки на участь у програмі одразу після запуску її пілотного етапу наприкінці листопада і вже за два місяці мешканці змогли повернутися до свого оновленого житла.

Як повідомляють у Фонді енергоефективності, програма “ВідновиДІМ” надає гранти на безоплатній і безповоротній основі — 100% вартості робіт і матеріалів для відновлення пошкоджених внаслідок війни будинків. Простий та ефективний механізм реалізації дає змогу максимально швидко організовувати процес: ОСББ отримує 70% суми авансом і виконує необхідні роботи, після завершення яких 30% дофінансовуються. 

Зазначимо, що реалізують Програму Фонд енергоефективності спільно з International Finance Corporation (IFC).

У Фонді розповіли:

Унаслідок воєнних дій в ірпінських семиповерхівках 2014 року будівництва (ЖК “Ново-Оскольський”) були пошкоджені фасад і теплоізоляція стін, деформовані віконні та дверні рами, частково зруйновані міжкімнатні перегородки і сходовий майданчик. У межах участі у Програмі “ВідновиДІМ” один будинок ОСББ отримає грант у розмірі 5 млн 416 тис. гривень, другий — 1 млн 608 тис. гривень (наразі перерахована перша частина гранту — 70%).

Два шестиповерхові будинки ЖК “Затишний” в Ірпені також зазнали значних ушкоджень під час бойових дій у місті — руйнування та посічення теплоізоляції зовнішніх стін, окремих віконних і дверних рам, склопакетів, отвори і тріщини у штукатурці. У рамах програми на усунення цих руйнувань в загальному один будинок отримає грант у розмірі 2 млн 425 тис. гривень, другий — 3 млн 93 тис. гривень (наразі перерахована перша частина гранту — 70%). 

Фонд додав:

Живете у Київській, Житомирській, Чернігівській або Сумській області? Ваш будинок, у якому створене ОСББ, пошкоджений внаслідок воєнних дій? Хочете взяти участь у Програмі “ВідновиДІМ”? За консультацією звертайтеся до Відділу супроводу проєктів Фонду енергоефективності за телефоном +38 (044) 222-95-90 або на електронну пошту [email protected] Завжди раді допомогти!

Також більше дізнатися більше про програму “ВідновиДІМ” можна на сайті.Читати “Моя Київщина” у Telegram
Джерело