В Ірпені відновлюють пошкоджені рашистами приміщення двох шкіл

image
5 Серпня 2022, 18:18
Поділитися:

5 серпня 2022 г. 17:46

Місцева влада Ірпеня замовила проведення ремонтів у школах №2 та 17, приміщення яких були пошкоджені внаслідок бойових дій на території міста. Так, у школі №2 вже відремонтовано харчоблок та їдальню, розпочаті роботи з відновлення частини фасаду. У школі №17 ведеться заміна вікон та дверей. Загалом на ремонт у двох школах повинні витратити 24,46 млн гривень.

Як KВ стало відомо з оголошень електронної системи ProZorro, протягом останнього тижня Управління освіти і науки Ірпінської міської ради опублікувало три договори на проведення ремонту у середніх загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №2 та 17 з метою усунення аварій, що виникли внаслідок бойових дій. Загальна ціна зазначених договорів складає 24,46 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Перший договір від 21.06.2022 року підписано з ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест”*. Його ціна 2,68 млн гривень. Згідно з договором, підрядник має провести поточний ремонт у школі №17 (вул. Тищенка, 10, Ірпінь), а саме замінити металопластикові вікна та двері. Зазначені роботи підрядник, відповідно до календарного графіку, повинен завершити до 23 серпня 2022 року.

Другий договір від 21.06.2022 було підписано також з ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест”. Ціна договору – 21,26 млн гривень. Згідно з договором, підрядник мав провести капітальний ремонт харчоблоку та їдальні школи №2 (вул. Тургенівська, 28, Ірпінь). Звіт про виконання цього договору було підписано 29 липня 2022 року, а підряднику заплатили всю зазначену у договорі суму.

Третій договір від 2.08.2022 року підписано із ТОВ “Аканта 2507″**. Його ціна – 524,00 тис. гривень. Згідно з договором, підрядник до 20 серпня 2022 року повинен відремонтувати фасад та приміщення ірпінської школи №2. Згідно з дефектним актом, підрядник має провести демонтажні роботи, провести цегляне мурування окремих ділянок зовнішніх стін, утеплити фасади мінеральними плитами, встановити металопластикові вікна, очистити стіни та підлоги від фарби, облаштувати каркас підвісних стель, підготувати стіни та укоси під фарбування, пофарбувати їх, укласти плити стельові в каркасі та змонтувати світильники, встановити опалювальні радиатори тощо.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначені закупівлі проводяться без використання системи ProZorro згідно до постанови Кабміну від 28.02.2022 року №169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану”.

Нагадаємо, в Ірпені проводяться ремонтні роботи з відновлення житла, яке пошкоджене внаслідок збройної агресії рф. Для цього Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (КОДА) обрав всього 5 підрядників, які розподілили між собою роботи на суму понад 30 млн гривень. Голова Ірпінської міської ради Олександр Маркушин в коментарі KВ розповів, що на громаду Ірпеня спрямовано трохи більше 190 млн гривень з 400 млн гривень, виділених із резервного фонду держбюджету для відновлення інфраструктури населених пунктів Київщини. Проте, за його словами, лише на поточний ремонт пошкоджених житлових будинків, дитсадків, шкіл та інших соціальних приміщень першої категорії аварійності місту потрібно ще 850 млн гривень.

Читайте: Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло в Ірпені

За даними аналітичної платформи YouControl, ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест” зареєстровано в 2020 році в Києві. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – Ольга Пінчук, директор – Єгор Ярмолич.

За даними Clarity Project, у результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест” уклало 5 договорів (включно з 2 описаними вище), з яких 4 договори на 111,63 млн гривень підписано з Управлінням освіти і науки Ірпінської міськради та 1 договір на 19,60 тис.гривень – з Київським квартирно-експлуатаційним управлінням.

ТОВ “АКАНТА 2507” зареєстровано в 2019 році в місті Ірпінь. Статутний капітал – 10 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновники – Ігор Саприкін та Ігор Мазур (директор).

У результаті участі в публічних закупівлях ТОВ “АКАНТА 2507” уклало 75 договорів на 19,84 млн гривень. Найбільшим замовником є Ірпіньводоканал, із яким було укладено 35 договорів на 9,55 млн гривень.

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради очолює Олег Білорус.

* ТОВ “Будівельна компанія Біг Буд Інвест” (код ЄДРПОУ: 43468483)

** ТОВ “Аканта 2507” (код ЄДРПОУ: 42888600)

Фото: Укрінформ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона