В Ірпені відкрили перший дитсадок з басейном

image
20 Листопада 2023, 16:19
Поділитися:

Сьогодні, 20 листопада в Ірпені відкрили оновлений дитячий садочок “Червона калина”, що на Київській.

Передісторія

Будівництво нового закладу дошкільної освіти розпочалося ще у квітні 2021 року, а введення в експлуатацію об’єкту було заплановано на травень 2022 року. Однак, повномасштабне вторгнення рф та активні бойові дії на території Ірпінської громади внесли свої корективи.

Внаслідок постійних російських обстрілів будівлю садочка було суттєво пошкоджено: снарядами пробито стіни, вибиті усі вікна, завдано шкоди території навколо дошкільного закладу освіти.

Добудувати та відновити роботу дитячого садочку стало можливим завдяки тісній співпраці міста Ірпінь та португальського міста Кашкайш.

Унікальність нового садочку

Дитсадок “Червона калина” обладнаний сучасними меблями, має просторі ігрові кімнати, всі комунікації і навіть басейн. На кухні обладнаний міні-ліфт, який дозволить легко подавати їжу прямо з харчоблоку на усі три поверхи садочка. У підвальному приміщенні закладу облаштовано укриття. Територія садочку облаштована сучасними ігровими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку.

Оновлений дитсадок відкрили голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

У знак вдячності за фінансову допомогу місту-побратиму Кашкайш на території дитячого садочка, встановили міні-копію одного з символів цього міста – маяк Санта-Марта.

Підписуйся на наш Телеграм актуальних новин Приірпіння – Сайт Ірпеня

Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua