В Ірпені відкрилася виставка картин Анатолія Петрича – Містоінформ

image
4 Травня 2024, 15:17
Поділитися:

В Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського відкрилась персональна виставка картин художника Анатолія Петрича. Про це повідомила директорка бібліотеки Олена Циганенко.

Худочник народився на Сумщині у 1956 році, з 1978 року проживав у Ірпені, нині — у Ворзелі. Отримав професійну освіту в Київській художній студії  Академії мистецтв (1982 р.) , Університеті мистецтв (1985 р.)

На виставці представлені колоритні пейзажі нашого краю, натюрморти, пейзажі м. Спелло (Італія), які виділяються творчою індивідуальністю художника. Низка робіт художника знаходиться у приватних колекціях за кордоном.

«Творчість Анатолія Петрича багатогранна. Він займається живописом, графікою, різьбленням по дереву, реставрацією антикварних меблів. Анатолій Петрич активний учасник Всеукраїнських художніх пленерів імені Володимира Сидорука «Намальований Ірпінь», — додала Олена Циганенко.

Виставка експонуватиметься з 3 по 31 травня 2024 року.

Нагадаємо, днями у Броварах відкрилася виставка ірпінського художника Владислава Задворського «Зі світлом на шляху». Картини Задворського  подорожують областю за підтримки товариства «ВІДВАЖНИХ» та ЖК «River Port».

Джерело: Містоінформ