В Ірпені та Макарові пройдуть обстеження пошкоджених будівель для їхньої майбутньої відбудови, – Руслан Кравченко

image
24 Жовтня 2023, 15:54
Поділитися:

24 жовтня 2023 г. 15:46

На Київщині продовжуються поетапні комісійні обстеження об’єктів, які планують відбудувати за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Цього тижня з перевірками комісії працюватимуть у Макарові та Ірпені.

Про це, як передає KВ, повідомив голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслан Кравченко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

За словами голови КОДА, цього тижня обстеження пройдуть на наступних локаціях:

25 жовтня, 13:00, смт Макарів. 2 об’єкти – капітальний ремонт багатоповерхівок за адресами: вул. Садова, 1 та вул. Садова, 1а.

27 жовтня, 12:30, м. Ірпінь. 4 об’єкти – капітальний ремонт багатоквартирних будинків на вул. Університетська, 2к, вул. Ярославська, 14; реконструкція дитсадка “Веснянка” на вул. Полтавська, 5; капітальний ремонт багатоповерхівки на вул. Котляревського, 52а.

Руслан Кравченко підкреслив, що пд час кожного виїзду детально розбирається процес, фіксуються всі проблемні моменти, щоб одразу їх оперативно усувати.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Наразі йдеться про обстеження 56 об’єктів, які ми відбудовуємо коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії – це багатоквартирні будинки, дитсадки, школи, укриття”, – прокоментував голова Київської облдержадміністрації.

Крім того, він підкреслив, що з цього тижня будуть запроваджені регулярні розширені наради за участю представників Спостережної ради з питань відбудови, робочої групи “Прозорість та підзвітність” і підрядників.

“Їхньою метою є вирішення всіх проблемних питань, які стосуються процесів відновлення Київщини. Наради стосуватимуться як об’єктів, що відновлюються коштом ФЛН, так і UNITED24”, – додав Руслан Кравченко.

Раніше KВ повідомила, що 4,5 місяця знадобилося, щоб побудувати першу чергу житла “Містечка Хансена” для родин із Тарасівки на Київщині, які втратили свої оселі через російських окупантів.

Нагадаємо, 22 жовтня начальник Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслан Кравченко в Ірпені позапланово перевірив процес відбудови приватного сектору навпроти ЖК “Ірпінські Липки”. Тут за кошти обласного бюджету відновлюють понад 60 будинків, які зруйнували росіяни.

Читайте: Руслан Кравченко в Ірпені перевірив процес відбудови приватного сектору (фото)

Фото: Руслан Кравченко

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона