В Ірпені та Бородянці планують збудувати два ЖК по 50 тисяч квадратів кожний
3 Травня 2022, 19:27
Поділитися:

3 травня 2022 г. 19:21

На Київщині у зруйнованих війною Ірпені та Бородянці планується протягом пʼяти місяців побудувати два житлових комплекси по 50 000 кв. м кожен. Території для цих майбутніх комплексів вже підібрані з урахуванням наближення до всіх необхідних комунікацій та дорожньої інфраструктури.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Наразі держава розробила два підходи до вирішення цього питання. Це викуп та будівництво нового житла для осіб, які внаслідок воєнної агресії російської федерації проти України залишились без житла”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Повідомляється, що фахівці адміністрації вже провели аналіз ринку нерухомості області. Загальна площа квартир, введених в експлуатацію та готових для викупу, становить понад 42 тис м². Наразі із забудовниками проводяться консультації щодо рекомендованої ціни для викупу цих квартир.

Також на території області планується побудувати два житлових комплекси на 50 тис м² кожний. Вони будуть розташовані в населених пунктах, які найбільше постраждали від агресії росії та мають найбільші руйнування житлового фонду. Мова йде про Ірпінь та Бородянку.

Для будівництва житлових комплексів уже обрано ділянки з урахуванням необхідних комунікацій і дорожньої інфраструктури. Згідно повідомлення адміністрації, проект передбачає також будівництво бомбосховищ, дитячих майданчиків та іншої соціальної інфраструктури.

Процедури старту будівельних робіт і введення в експлуатацію для таких проектів можуть бути спрощені на законодавчому рівні, зазначили в КОВА. Термін будівництва – до 5 місяців.

Нагадаємо, на Київщині у зруйнованій Бородянці врятували кішку з багатоповерхівки, яку обстріляли російські окупанти. Тепер врятованій тварині обирають нове ім’я.

Читайте: “Всіх, хто роздивлявся військових через тин, розстрілювали”: КВ дізналася, як живуть в окупації села Бородянської громади

Фото: КОДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона